Langırtsan

Mağaza

Hakkımızda

YILLARDIR AYNI HEYECANLA

LANGIRTSAN

Langırtsan 2010’dan beri dünya standartlarında, Türkiye’nin en dayanıklı ve kaliteli langırt makinelerini üretmektedir.Uzun yıllar zevkle kullanılabilecek makineler üretmek için her biri kendi alanında uzman olan ekibimiz, büyük bir titizlikle çalışmaktadır.Üretimdeki temel prensibimiz sezona ürün yetiştirmek değil, uzun yıllar sapasağlam makineler üretmektir. Dünya çapında onlarca ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerimizde kalite konusunda ülkemizi en optimum şekilde temsil etmekteyiz.

SEKTÖRDE 10. YIL

LANGIRTSAN

Ürünlerimizi Sunta, MDF gibi malzemelerin yanı sıra çok tercih edilen su kontraplağı ile üretiyoruz. Tüm metal alaşımlarda da 1.sınıf malzemeler kullanmaktayız. Langırtsan oyun makineleri dayanıklılık ve hoş görüşünün yanında onlarca yıl zevkle oynama özelliğine sahiptir; oynarken sizi yormaz. El emeği ve fabrikasyonun sonucu olan sağlam ürünlerimizdeki nihai amacımız oyun makinesi üretimi yanında, satış sonrası müşteri memnuniyetini düstur edinen bir anlayışla teknik servis ve yedek parça tedariki konusunda tüm ekipmanlarıyla size en kaliteli ve hızlı hizmeti vermektir.

İLETİŞİM

Langırtsan

Üniversite Mah. Şifa Sok. No.7 Avcılar Istanbul

2011 Yılından beri Türkiye’nin en kaliteli ve uzun ömürlü oyun makinelerini üretiyor, profesyonellerden oluşan kadromuz ile büyük bir titizlikle çalışıyoruz.